CONTACT


Wilt u meer informatie of contact met ons? Kijkt u voor contactgegevens in het grijze vlak hieronder of maak gebruik van het algemene formulier.

Hoofdkantoor:

Dr. Willem Dreesweg 2
1185 VB Amstelveen

020 54 30 430

info.amstelland@participe.nu
 

Huren van ruimte
Voor vragen over het huren van een ruimte in Amstelveen of Uithoorn verzoeken wij u de desbetreffende locatie (zie onder) een bericht te sturen of te mailen naar:

verhuur.amstelland@participe.nu

Stuur een bericht

Captcha

Amstelveen

Maatschappelijk werk & ouderenadvies
020-5430440 team.amstelveen@participe.nu

Wijkcoaches
wijkcoach.amstelveen@participe.nu

Odensehuis Amstelveen
020-4412401 odensehuis@participe.nu

Ontmoetingsgroepen Amstelveen
020-4534887 ontmoetingsgroepamstelveen@participe.nu

DemenTalent
06-18647734 dementalent@participe.nu

Financieel Café
FcAmstelveen@participe.nu

Wijkmobiel Uit & Thuis
06-43223719 wijkmobiel@participe.nu

Locaties Amstelveen

(zie ook plattegrond hieronder)

Alleman
020-6453945 alleman@participe.nu

Westend
020-6434444 westend@participe.nu

De Meent
020-6438015 demeent@participe.nu

Pluspunt
020-6458141 pluspunt@participe.nu

De Bolder
020-6471509 bolder@participe.nu

Kastanjelaan
020-6403251 a.ulkeman@participe.nu

MOC
06-34030821 j.wieringa@participe.nu

Dignahof
020-6407171 r.deimann@participe.nu

 

Amstelland

Cursusbureau
020-5430441 cursus@participe.nu

Persoonsalarmering
020-5430452 alarmering@participe.nu

Aalsmeer

Maatschappelijk werk, ouderenadvies, buurtverbinding en activiteitencoach
0297-326670 team.aalsmeer@participe.nu

ANWB AutoMaatje Aalsmeer
0297-303141 info@automaatje-aalsmeer.nl

Uithoorn

Maatschappelijk werk, ouderenadvies en wijkcoach
0297-303044 team.uithoorn@participe.nu

Ontmoetingsgroepen Uithoorn
0297-533540 ontmoetingsgroepuithoorn@participe.nu

Bilderdijkhof
0297-567209 bilderdijkhof@participe.nu

ANWB AutoMaatje Uithoorn
0297-303103 automaatje@uithoornvoorelkaar.nu

Ouder-Amstel

Maatschappelijk werk
020-5430430 (keuze 4)
Team.ouder-amstel@participe.nu

Locaties Participe Amstelland