Contactgegevens Participe Amstelland

Wilt u in contact komen met ons? Onderstaand vindt u veel van onze direct contactgegevens. Weet u niet precies wie u nodig heeft, stel uw vraag dan via het formulier op deze pagina of gebruik de algemene gegevens:

020 54 30 430 info.amstelland@participe.nu
 

Amstelland

Cursusbureau
020-5430441 cursus@participe.nu

Persoonsalarmering
020-5430452 alarmering@participe.nu

Individuele Begeleiding
individuelebegeleiding@participe.nu 

Communicatie
communicatie.amstelland@participe.nu

Verhuur
verhuur.amstelland@participe.nu of stuur een bericht naar de locatie.

Amstelveen

Maatschappelijk werk & ouderenadvies
020-5430440 team.amstelveen@participe.nu

Wijkcoaches
wijkcoach.amstelveen@participe.nu

Odensehuis Amstelveen
020-4412401 odensehuis@participe.nu

Ontmoetingsgroepen Amstelveen
020-4534887 ontmoetingsgroepamstelveen@participe.nu

DemenTalent
06-18647734 dementalent@participe.nu

Financieel Café
FcAmstelveen@participe.nu

Wijkmobiel Uit & Thuis
06-43223719 wijkmobiel@participe.nu

Locaties Amstelveen

(zie ook plattegrond hieronder)

Alleman, Den Bloeyenden Wijngaerdt 1
020-6453945 alleman@participe.nu

De Bolder, Groenhof 140
020-6471509 bolder@participe.nu

Dignahof, Dignahoeve 174
020-6407171 r.deimann@participe.nu

Kastanjelaan, Kastanjelaan 21
020-6403251 a.ulkeman@participe.nu

De Meent, Orion 3
020-6438015 demeent@participe.nu

Middenhof, Dr. W. Dreesweg 155,
020-6404801 middenhof@participe.nu

MOC, Lindenlaan 75
020-6430453 moc@participe.nu

Pluspunt, Smeenklaan 1
020-6458141 pluspunt@participe.nu

Westend, Westwijkplein 3
020-6434444 westend@participe.nu

Aalsmeer

Maatschappelijk werk, ouderenadvies, buurtverbinding en activiteitencoach
0297-326670 team.aalsmeer@participe.nu

ANWB AutoMaatje Aalsmeer
0297-303141 info@automaatje-aalsmeer.nl

Uithoorn

Maatschappelijk werk, ouderenadvies en wijkcoach
0297-303044 team.uithoorn@participe.nu

Ontmoetingsgroepen Uithoorn
0297-533540 ontmoetingsgroepuithoorn@participe.nu

Bilderdijkhof, Bilderdijkhof 1
0297-567209 bilderdijkhof@participe.nu

ANWB AutoMaatje Uithoorn
0297-303103 automaatje@uithoornvoorelkaar.nu

Ouder-Amstel

Maatschappelijk werk
020-5430430 (keuze 4)
Team.ouder-amstel@participe.nu

Stuur een bericht

Captcha

Locaties Participe Amstelland