CONTACTGEGEVENS PARTICIPE AMSTELLAND

Wilt u in contact komen met ons? Hieronder vindt u contactgegevens van verschillende afdelingen en locaties. Weet u niet precies wie u nodig heeft, dan kunt u ons uw vraag stellen via het formulier op deze pagina of gebruik maken van onze algemene contactinformatie hieronder:

020 54 30 430 info.amstelland@participe.nu
 

AMSTELLAND

Cursusbureau
020-5430441 cursus@participe.nu

Persoonsalarmering
020-5430452 alarmering@participe.nu

Individuele Begeleiding
individuelebegeleiding@participe.nu 

Verhuur
verhuur.amstelland@participe.nu of stuur een bericht naar de locatie.

Amstelveen

Maatschappelijk werk & ouderenadvies
020-5430440 team.amstelveen@participe.nu

Wijkcoaches
wijkcoach.amstelveen@participe.nu

Odensehuis AmstelveenBourgondischelaan 43 
020-4412401 odensehuis@participe.nu

Ontmoetingsgroepen AmstelveenDr. Willem Dreesweg 155
020-4534887 ontmoetingsgroepamstelveen@participe.nu

Financieel Café
FcAmstelveen@participe.nu

GGZ Inloop
020-5430454 ggzinloopamstelveen@participe.nu

ANWB AutoMaatje Amstelveen
020-5430458 automaatje-amstelveen@participe.nu

Locaties Amstelveen

(zie ook plattegrond hieronder)

Alleman, Den Bloeyenden Wijngaerdt 1
020-6453945 alleman@participe.nu

De Bolder, Groenhof 140
020-6471509 bolder@participe.nu

Dignahof, Dignahoeve 174
020-6407171 r.deimann@participe.nu

Kastanjelaan, Kastanjelaan 21
020-6403251 a.ulkeman@participe.nu

De Meent, Orion 3
020-6438015 demeent@participe.nu

Middenhof, Dr. W. Dreesweg 155,
020-6404801 middenhof@participe.nu

MOC, Lindenlaan 75
020-6430453 moc@participe.nu

Pluspunt, Smeenklaan 1
020-6458141 pluspunt@participe.nu

Westend, Westwijkplein 3
020-6434444 westend@participe.nu

AALSMEER

Maatschappelijk werk, ouderenadvies, buurtverbinding en activiteitencoach
0297-326670 team.aalsmeer@participe.nu

ANWB AutoMaatje Aalsmeer
0297-303141 info@automaatje-aalsmeer.nl
 

UITHOORN

Maatschappelijk werk, ouderenadvies en wijkcoach
0297-303044 team.uithoorn@participe.nu

Ontmoetingsgroepen Uithoorn
0297-533540 ontmoetingsgroepuithoorn@participe.nu

Bilderdijkhof, Bilderdijkhof 1
0297-567209 bilderdijkhof@participe.nu

ANWB AutoMaatje Uithoorn
0297-303103 automaatje@uithoornvoorelkaar.nu


OUDER-AMSTEL

Maatschappelijk werk
020-5430430 (keuze 4)
Team.ouder-amstel@participe.nu

Stuur een bericht

Locaties Participe Amstelland